2015. július 26., vasárnap

Újíts :)

Sziasztok új rész :)
Régi holmikból új holmik :)

Akkor most egy ruha darabbal kezdenék :) Sapka :)
Eszköz:
1 olló
1 olyan ruha amit nem használsz (Bármilyen jó)
1 filc (bármilyen)

A régi felsődön jelöld ki kb. mekkora sapkát szeretnél csinálni,ha ez kész vágd ki.
Kész is a sapkád :) Bármivel feldobhatod :)


Most egy cipőt fogunk újítani :)
Eszközök:
1 cipő (bármilyen)
1 filc (bármilyen)

Ha túl uncsinak tartod a cipőd a filctollal díszítsd ki,bármilyen mintával :) Ez lesz a te egyéni cipőd :)
Kész is de kerüld vele a vizet ha nem szeretnéd hogy elázzon :)

Ha tetszik iratkozz fel! :)
2.

1.



By:Bianka Xx
X All the love X









Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése