2015. július 24., péntek

Sulis DIY ötlet

Tudom nyár van és nem kéne a suliról beszélni de most így csak ez ugrott be. :)








1.füzet

2.füzet
Ami a füzethez szükséges:
Ragasztó (lehetőleg olyan ragasztót használj ami nem enged el 2 perc után)
Füzet (Amilyet szeretnél)
Színes lap (Lehetőles A/4-es)
Fehér lap (Szintén A/4-es)

Válaszd ki milyen színes lappal szeretnél dolgozni. Miután ez meg van mérd hozzá a füzetet! Vágd le amit le kell :) Mikor a ragasztáshoz kezdesz rakj alá egy lapot hogy ne hogy a füzet lappal összetapadjon. És már is ragaszthatod :) Ha akarsz használhatsz azt a díszes ragasztót :) Vagy írhatsz is rá :) Woala kész is a füzet :)



Egy sajátos jegyzet füzet
Kellékek:
Doboz (Müzlis)
Lap (Fehér)
Cérna (Bármilyen)
Tű (Lehetőleg nagy)
Gomb (Bármilyen)
Gumi (Lehetőleg akkora hogy ne legyen túl laza)
És bármi amivel díszíteni szeretnéd

A müzlis dobozt le vágod akkorára amekkorára szeretnéd. Aztán a lapokat odailleszted és hozzávarrod (ha van eléggé nagy tűző gépetek használhatsz azt is) mikor már megcsináltad varrd rá kintre a gombot és a másik oldalára a gumit rakd rá mert ezzel fogod tudni bezárni :)
Woala kész a második füzet :)

Ha tetszik iratkozz fel :) És komiba írjátok meg mit látnátok DIY ötletnek szívesen :)

Sziasztok

Bianka Xx
X all the love X

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése